Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola • 2624, Szokolya, Lévai u. 5. • Tel.: 06 (27) 585-530

NÉV
VÉGZETTSÉG MUNKAKÖR 2017/2018 TANÉV
Abai Sándorné
Nk IV. csop. vezetője óraadó tanár
Barton Zsoltné magyar,gyors- és gépírás tanár, gyógypedagógiai asszisztens 5. osztály osztályfőnöke, magyar nyelv oktatása, fejlesztő foglalkozások
Berezvai László ének-zene óraadó tanár
Bérczesné Leányvári Anikó történelem, földrajz, matematika szakos tanár 7. osztály osztályfőnöke, matematika, történelem, földrajz tantárgy oktatása
Demján Bernadett tanító, matematika műveltségi terület 2. osztály osztályfőnöke
Herth Béla üzemmérnök, tanító, könyvtáros, történelem, fizika szakos tanár történelem, fizika, technika tantárgy oktatása
Káplóczka Beáta tanító, fejlesztő pedagógus Nk II. csop. vezetője, fejlesztő ped.foglalkozások vezetése
Keszericze Kármen tanító, természetismeret műveltségi terület Nk I. csop. vezetője
Küstel Richárd informatika óraadó tanár
Laufer-Galambosi Zsófia tanító, ének műveltségi terület, pedagógiai és gyógyped. asszisztens 1.osztály osztályfőnöke, ének-zene tantárgy oktatása
Laufer Tamás
rajz-és vizuális kultúra, szakos tanár 8. osztály osztályfőnöke, rajz, vizuális kultúra tantárgy oktatása, erkölcstan tantárgy oktatása, tanulószoba vezető (felső tagozat)
Nagy Tamás kémia tanár óraadó tanár
Nyíriné Grósz Judit tanító, orosz szakkollégium, igazgató helyettes, Nk III. csop. vezetője
Sárosné Nobik-Nagy Rita magyar, angol nyelv és irodalom szakos tanár 6. osztály osztályfőnöke, angol nyelv oktatása
Szádoczkiné Tőtös Tünde tanító, könyvtár szakkollégium, közoktatás vezető igazgató
Tarné Drexler Tünde tanító 4. osztály osztályfőnöke
Vörös Zoltán testnevelés, biológia szakos tanár biológia, testnevelés tantárgy oktatása
Zima Katalin tanító, testnevelés műveltségi terület 3.o. osztályfőnöke
Nem pedagógus dolgozóink
Plachi Erika
szakközépiskolai érettségi
iskolatitkár
Lacza István
szakmunkás képző
gondnok, fűtő
Juhász Ferencné
alapfokú végzettség
takarító
Kiss Gizella
középfokú végzettség
takarító


8. osztály
of: Laufer Tamás

Babicska Beatrix
Bíró Boglárka
Csorba Sára
Dobó Réka
Drexler Meggi
Majer Regő
Pauliscsák Dalma
Pintér Ferenc
Stedra Flóra
Tóth Zoltán
Udvari-Schmied Viktor
Vámosi Martin
Viasz Renáta
7. osztály
of: Bérczesné
Leányvári Anikó

Balog Brúnó
Bíró Olivér
Bőgér Flóra
Farkas Berta
German Zsanett
Gyöngyösi Arnold
Homovics Béla
Kardos Kincső
Kazár Dániel
Kovács Barnabás
Kovács Kristóf
Kovács Zoltán
Laucsik Dominik
Lénárt Mátyás
Molnár Noémi

Nyírő Endre
Szentgyörgyi Hanna




6. osztály
of: Sárosné
Nibik-Nagy Rita

Balkányi Panna
Chrén András
Csitneki Botond
Magyar Zsanett
Mekli Karina
Mester Hanna
Puskás Attila
Révész Róbert
Sellár Molli
Szabó Roland
Weisz Máté

5. osztály
of: Keszericze Kármen

Bíró Levente
Csitneki Boglárka
Dávid Norbert
Pauliscsák Adrián
Révész Hanna
Viski Bence
Viski Márk


4. osztály
of: Tarné Drexler Tünde

Avar Koppány
Birszki Vendel Norbert
Csomó Barna
Gyöngyösi Amanda
Kalász Anikó
Kazár Bence Bálint
Király Dániel
Kosztolányi Léna Lotti
Puskás Botond
Száraz Hunor Árpád
Szijártó Bendegúz
Viasz Ádám Imre


3. osztály
of: Zima Katalin

Adamek Zita
Avar Réka
Biró Levente
Brenner Luca
Csitneki Bíborka
Forgony Liza
Horváth Gergő
Petykó Luca
Póta Anita
Póta Krisztián
Rittman Milán
Sallai Nikolett
Schottner Kevin
Sellár Benjámin
Szabó Dániel
Takács Fanni
Veréb Petra



2.osztály
of: Demján Bernadett

Aradi Csanád
Balog Dalma
Bicskei Abigél
Birszki Orsolya
Burik Bence
Englerth Szabolcs
Kalász Júlia
Király Kitti
Kovács Ábel
Labádi-Velczl Attila
Magyar Zalán
Major Csanád
Major Dóra
Major Kata
Nyári Sámuel
Orosz Viktória
Pauliscsák Bálint
Száraz Merse
Szerencsés-Dobi Lara
Van Der Veen Vince
Viasz Emese



1. osztály
of: Laufer-Galambosi Zsófia

Ambrus Endre
Antolik Alex
Bíró Bianka
Fazekas Hanna
Gyurik Nóra
Hajas Kata
Kovács Emil
Kőszegi Márkó
Kutyes Kíra
Pauliscsák Áron
Pazsitka Amira
Révész Ádám
Salamon Angéla
Sáros Bence
Szabó Ruben
Szirota Kevin
Szücs Dominik




Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola © Minden jog fenntartva! 2014